Steam Cadılar Bayramı İndirimi Çökmeye Neden Oldu

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Çökmeye Neden Oldu

29 Ekim 2019 0 Yazar: Onur Cici

Steam Cadılar Bayramı indirimi başladı. Her yıl yapılan indirimlere ek olarak büyük indirimler olarak lanse edilen indirimlerde yapılıyor. Söz konusu süreçte mağaza erişilemez duruma geldi.

Her yıl olduğu gibi indirimler başladı ve mağazaya olan erişim kesildi. Milyonlarca oyuncunun istek listesindeki oyunları almak için mağazaya akın etmesi nedeniyle Valve’nin sunucuları yükü kaldıramadı. Ek olarak şu anda yaşanan yoğunluktan dolayı mağaza açılıyor olsa bile Steam Cadılar Bayramı kısmı görünmeyebilir.

Steam Cadılar Bayramı indirimi devreye girdi, Valve çöktü!

Oyuncuların en sevdiği oyunların uygun fiyatlara sunulduğu bu indirimler, kısa süreli olarak aktif hale getiriliyor. Özellikle ilk gün sistem kullanılamaz olduğu için ikinci gün itibariyle oyun alışverişleri hızlanıyor.

Bu indirimlerin haricinde bir sonraki büyük indirim 2019 kış indirimleri olacak. Ancak yine de Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde de uygun fiyatlar sunulacaktır.

İndirimler ne kadar süre geçerli?

Yapılan indirimler: 28 Ekim Pazartesi – 1 Kasım Cuma günleri arasında geçerli olacaktır. Ek olarak indirimli fiyatlarla ilgili bir bilgi de vermek istiyoruz: Bu tarihler arasında oyunları satın aldıktan sonra, indirim sonrası iade talebi açmanız durumunda aldığınız fiyat üzerinden iade yapılacaktır. Söz konusu oyunun indirimsiz fiyatından işlem yapılması söz konusu değildir.

Sizde mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.