İphone Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Yükleme [JAİLBREAKSIZ]

İphone Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Yükleme [JAİLBREAKSIZ]

20 Temmuz 2019 0 Yazar: Onur Cici

Muhtemelen iPhone kullanıcılarının en çok merak ettiği düşüncelerden birisi “Acaba iPhone Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme programı var mı?” olmuştur. Google Play Store alternatifi uygulamaların yanı sıra Apple Store’a alternatif bir uygulama da vardır.

Telefonunuzda yüklü gelen uygulama mağazasının sunduğu şeyden farklı bir şey arıyorsanız, TweakBox mağazasına bir göz atabilirsiniz. Resmi olmayan bir uygulama mağazasıdır.

Burada binlerce uygulama, oyun, çok sayıda modifiye içerik ve birkaç kişiselleştirme programlarını da bulabilirsiniz. Uygulamaların hepsi ücretsizdir ve hiçbirisi jailbreak gerektirmez. Aşağıdaki adımları izleyerek bunu elde edebilirsiniz.

TweakBox Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki adımları izleyerek iOS cihazınıza Apple Store alternatifi olan TweakBox uygulamasını indirebilirsiniz.

  1. iPhone veya iPad’inizde bulunan Safari tarayıcısını açın ve resmi TweakBox App web sitesine gidin
  2. Açılan siteden Download bağlantısına dokunun ve inmesini bekleyin;
  3. Bir bilgi sayfası açılacak, İzin Ver> Yükle’ye dokunun.
  4. Ayarlar Profil sayfasına açılır, Profil Yükle’ye dokunun
  5. Parolanızı girin; Safari açılacaktır.
  6. Yükle’ye dokunun ve sonrasında Ayarlar tekrar açılacak
  7. Yükle> İleri’ye dokunun
  8. Bitti’ye dokunun ve uygulama simgesinin ana ekranınızda gösterilecek. Şayet olmazsa, adımları tekrar izleyin

Kullanımı oldukça basittir, ana ekranda bulunan simgeye tıklayın. Uygulamaların listesinin olduğu bir ekran açılacak buradan dilediğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TweakBox Garanti Kapsamını Bozar mı?

Kesinlikle hayır. Çünkü TweakBox’un kullanımı yasaldır. Başka bir uygulama gibi indirmek için aynı standart izinleri gerektirir ve iOS’a kök erişimi gerekmez.


Uygulama İnmiyor veya Doğrulanmıyor

Burada yapabileceğiniz tek şey beklemek. Uygulamanın süresi dolmuş şirket sertifikaları üzerinde çalıştığından, Apple bunları iptal edebilir. Geliştiriciler onları değiştirir ve muhtemelen indirmeye çalıştığınız şey de budur.

TweakBox’u silin, birkaç saat bekleyin ve tekrar deneyin. Ayrıca, stock sürümüyle değiştirilmiş bir uygulama kullanmaya çalışmadığınızı da kontrol edin. Mesela Snapchat++ uygulamasını kullanıyorsanız, önce resmi uygulamayı kaldırın.