CS GO Oyuncu Sayısı Hızla Artıyor

CS GO Oyuncu Sayısı Hızla Artıyor

29 Ekim 2019 0 Yazar: Onur Cici

Günümüzün en çok oynanan fps oyunu olarak bilinen Counter-Strike: Global Offensive kısaca CS: GO şu sıralar yine oyuncu sayısında artışa gidiyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yapım en yüksek oyuncu sayısına ulaştı.

Valve’in çok oyunculu fps oyunu olarak tüm dünyada bilinen Counter-Strike: Global Offensive deli gibi oynanmaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellemeler alan ve aynı zamanda hilecilere karşı önlemlerini artırmaya devam eden CS: GO gele bilgilere göre günümüze kadar ki en yüksek oyuncu sayısına ulaşmış.

PC Games N’in haberine göre oyun piyasaya çıkmasından bu yana son 30 gün içerisinde en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşmış. Steam Charts verilerinden yola çıkılarak duyurulan yeni rekor tam 417.553.7 kişiymiş. Hatırlayacağınız üzere Ağustos ve Eylül aylarında da oyunun eş zamanlı oyuncu sayısı 411.000 ve 415.000 olarak duyurulmuştu.

CS: GO’nun günümüze kadar ki en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısı 417.553.7 kişi olarak Steam Charts’da ölçülmüş. Habere göre oyuncu sayısında artış devam ediyormuş.